Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Angajam vanzatoare pentru Bucuresti, Mall Baneasa. Beneficii: Program 8 ore, pachet salarial avantajos. -masa asigurata -program de training gratuit -bonusuri de performanta -posibilitati reale de avansare -flexibilitate in stabilirea programului de lucru

Cerinte

-Serveste clientii cu produsele specifice unitatii si incasarea de la client a contravalorii produselor oferite spre comercializare; -Realizeaza obiectivele de vanzari/target-urile lunare stabilite de Managementul Companiei; -Incaseaza contravaloarea produselor comercializate si predarea acesteia superiorului ierarhic, in conformitate cu normele legale; -Ofera raspusuri la intrebarile clientilor cu privire la meniul Companiei, contribuind astfel la promovarea produselor specifice si a imaginii marcii. -Experienta anterioara nu este necesara.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai