Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Cautam persoane entuziaste care sa doreasca sa faca parte dintr-o echipa dinamica, intr-o companie cu posibilitati de dezvoltare si un mediu de lucru placut. Sarcini si responsabilitati principale: - emite facturi fiscale si a bonuri fiscale; - incaseaza facturi, in numerar sau prin POS; - efectueaza incasari si plati in numerar; - gestioneaza numerarul si alte valori existente in casierie; - intocmeste si verifica registrul de casa; - intocmeste si verifica monetarul la sfarsitul zilei de lucru; - pregateste numerarul pentru depunerea la banca; - elaboreaza diverse rapoarte referitoare la operatiunile din casierie.

Cerinte

- minim studii medii; - cunoastere a pachetului office; - cunostinte minime de contabilitate primara si facturare asistata de un soft informatic; - experienta in lucrul cu casa de marcat; - bune abilitati numerice; - capacitate de asumare a responsabilitatilor si rapiditate in operare documente si gestionare numerar.

1 pozitii disponibile