Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

UPA Solutions recruteaza pentru unul din clientii sai, CASIER pentru zona CORA PANTELIMON. Responsabilitati: - Întâmpinarea clienţilor - Facturarea produselor - Tratarea anomaliilor legate de produse, mijloace de plata si clienţi - Gestionarea mijloacelor de plata - Gestionarea spaţiului de lucru - Gestionarea retururilor - Îndeplinirea responsabilităţilor specifice casei - Îndeplinirea responsabilităţilor specifice punctului de facturare - Îndeplinirea responsabilităţilor de roller Se ofera: - Salariu brut 1250 lei - Bonuri de masa 9.35 ron * zile lucrate/ luna - Asigurare medicala - Sporuri de weekend si de sarbatori. - Program: 8h/ zi ; 2 zile libere saptamanal

Cerinte

- Persoane responsabile cu foarte bune abilitati de comunicare si relationare - Minimum studii medii -persoane dinamince - forta de munca - capacitate de a lucra sub preasiune

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane