Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Clientul nostru reprezinta un renumit brand romanesc in productia de Pal, accesorii mobila, Mdf, Blaturi, cu feronerie moderna la cele mai inalte standarde, showroom-uri si agentii in toata tara. Societatea se afla in plina dezvoltare, si cautam pentru Depozitul din Cluj, GESTIONAR! Responsabilitatile postului: - Evidenta marfii din depozit; - Receptia marfii/ Intocmirea actelor de receptie a marfii; - Intocmirea comenzilor; - Facturare/Incasarea sumelor de bani de la client; - Verificarea marfii care urmeaza sa fie distribuita; - Verificarea periodica a nevoilor clientilor si comunicarea permanenta cu sediul principal din Bucuresti. Se ofera: -Salarizare motivanta; -Bonusuri in functie de evolutie; -Program: Luni-Vineri, intre orele 08:00-16:30.

Cerinte

- Studii medii finalizate; - Persoana responsabila si onesta; - Seriozitate, aptitudini de negociere, comunicare orala si scrisa; - Experienta in domeniu minim 3 ani; - Cunostinte utilizare PC; - Cunostinte utilizare MS Office/program evidenta gestiune marfa.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai