Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recruteaza 10 Casieri/Lucratori Comerciali pentru un lant de magazine din Cisnadie, Sibiu, Sighisoara si Sfântu Gheorghe. Se lucrează în 2 schimburi + 2 weekenduri pe luna. Program Cisnadie: - 06:30 – 15:00; - 10:00 – 18:30; - 14:00 – 22:30. Program Sibiu: - 06:30 – 15:00; - 10:00 – 18:30; - 14:30 – 23:00. Program Sighisoara: - 06:30 – 15:00; - 08:00 – 16:30; - 14:00 – 22:30; - 22:00 – 06:30. Program Sf. Gheorghe: - 06:30 – 15:00; - 09:00 – 17:30; - 11:00 – 19:30; - 14:30 – 23:00. Responsabilități: - Gestionează corect și eficient încasările, de la momentul plății facute de client până la predarea încasărilor către superiorul ierarhic; - Încasează contravaloarea corectă a produselor achiziționate de către clienți (bani, bonuri valorice, card) și returnează restul corespunzător; - Scanează produsele achiziționate de către clienti. În cazul în care scanarea nu este posibilă, tastează manual codurile produselor; - Urmărește corelația dintre denumirea și prețul produsului afișat pe display și produsul scanat; - Organizează cât mai eficient marfa pe paleți si în magazin; - Verifică existența prețurilor la raft; - Participă la implementarea standardelor de calitate în relația cu clienții.

Cerinte

- Studii medii (obligatoriu 10 clase); - Experienta constituie un avantaj; - Conditie fizica buna; - Seriozitate si punctualitate; Ofertă: - Salariu; - Bonuri de masă.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja