Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Clientul nostru detine cel mai mare lant de supermaketuri din Romania Ce trebuie sa faci? • sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post; • sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii; • sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar; • sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru. Ce iti oferim? •Pachet competitiv; •Tichete de masa; •Bonusuri : bonusuri lunare, prima de inventor, prima pentru recomandarea unui angajat; •Decontare transport. Iti surade ideea de a face cariera in reteaua celui mai mare lant de supermarketuri din Romania? Atunci te asteptam sa ne cunoastem la sediul nostru din Piata Mihai Viteazu, nr.38, ap 1.

Cerinte

•Studii medii - Lucrator Comercial; •Diploma Bacalaureat - cerinta obligatorie pentru Casier; •Calificare in domeniu - cerinta obligatorie pentru Vanzator; •Experienta anterioara in comert (avantaj); •Orientare si deschidere catre client; •Responsabilitate si seriozitate; •Flexibilitate si spirit de echipa.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai