Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Restaurant situat in Mall Baneasa si Mall Vitan este in cautarea unei persoane pentru vanzare. Restaurant situat in Mall Baneasa si Mall Vitan este in cautarea de personal pentru partea de vanzare. Puteti aplica si daca nu aveti experienta in domeniu. Descrierea jobului -asigurarea unui nivel superior de calitate al procesului de vanzare prin servirea amiabila si rapida a clientilor -operarea casei de marcat, incasarea de numerar si tot ceea ce tine de operatiunile de incasare, numerar, POS -aranjarea produselor in vitrine, conform standardelor companiei - constituie un avantaj experienta in domeniu, vanzare in restaurante sau ospatarie Oferta noastra : -pachet salarial atractiv -masa asigurata -program de training gratuit, in urma caruia veti obtine diploma de calificare recunoscuta la nivel national. -bonusuri de performanta -posibilitati reale de avansare -flexibilitate in stabilirea programului de lucru Oferta noastra : -pachet salarial atractiv -masa asigurata -program de training gratuit, in urma caruia veti obtine diploma de calificare recunoscuta la nivel national. -bonusuri de performanta -posibilitati reale de avansare -flexibilitate in stabilirea programului de lucru

Cerinte

Candidatul ideal Candidatul potrivit trebuie sa se incadreze in urmatoarele cerinte: -studii medii, minim 12 clase absolvite -abilitati de comunicare interpersonala -atitudine pozitiva si orientata spre client -implicare in activitatea desfasurata - punctualitate si seriozitate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai