Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta. Manworking.ro angajeaza casier(femeie) pentru o benzinarie din Franta, cazare si transport asigurat, fara comision, contract 6 luni cu posibilitate de prelungire, 39h/saptamana, lunar 1.300 euro net/persoana. Responsabilitati - Vânzarea produselor din benzinarie; - Aranjarea produselor în benzinarie; - Utilizarea casei de marcat, a POS-ului şi a sistemului intern de gestiune. - Tine evidenta incasarilor si a mijloacelor de plata Cerinte - Persoană foarte comunicativă, dinamică, prezentabilă, organizată,atentie distributiva - Seriozitate, punctualitate, corectitudine; - Cunoştinţe PC; - Experienţă minim 5 ani in domeniu; - Nivel minim de studii: Liceu (diplomă BAC). - Obligatoriu limba franceza nivel conversational

Cerinte

- Persoană foarte comunicativă, dinamică, prezentabilă, organizată,atentie distributiva - Seriozitate, punctualitate, corectitudine; - Cunoştinţe PC; - Experienţă minim 5 ani in domeniu; - Nivel minim de studii: Liceu (diplomă BAC). - Obligatoriu limba franceza nivel conversational

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja