Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Trenta Pizza angajeaza Casier/Casiera pt. punctul de lucru ”Take Away „din sectorul 3 ( zona Piata Muncii), sectorul 6 zona Lujerului sau Ghencea sau sectorul 4 zona Timpuri Noi . Noul nostru coleg trebuie sa fie dinamic, dornic de a lucra intr-o echipa tanara, motivant din perspectiva unui astfel de serviciu. - responsabil, serios, si punctual;

Cerinte

- experienta in activitati comerciale vanzari, incasari/plati si customer service; - cunostinte in lucru cu casa de marcat; - bune abilitati de organizare a timpului de lucru; - aspect fizic placut, ingrijit, prezenta agreabila, - atitudine orientata catre client – politete, abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila; - atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii; - spirit de echipa si de initiativa - orientat spre rezultate; - comunicativ, flexibil, dinamic; Oferta (bonusuri, beneficii) Salariul motivant + bonuri de masa+ tips-uri din vanzari; Contract de munca pe 8 ore , perioada nedeterminata Un mediu de lucru placut , modern si dinamic; Mediu de lucru placut si colegi ok. O echipă grozavă te așteaptă!

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai