Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unui coleg nou Casier/Casiera pt. punctul de lucru ”Take Away „din sectorul 6. Noul nostru coleg trebuie sa fie dinamic, dornic de a lucra intr-o echipa tanara, motivant din perspectiva unui astfel de serviciu. - responsabil, serios, si punctual; Locatia job-ului este in sectorul 6 ,Bulevardul Ghencea la capatul Tranvaiului 41.

Cerinte

Ce vei face in timpul job-ului? • Tu esti legatura noastra cu clientii si ii intampini mereu cu zambetul pe fata • Saluti intotdeauna si arati interes fata de nevoile clientilor • Promovezi produsele noastre, avand grija ca acestea sa fie intotdeauna disponibile, cu preturile corect afisate, crescand astfel satisfactia clientilor • Esti intotdeauna disponibil pentru clienti si ii intampini cu o atitudine profesionala • Nu te sperie mai multi clienti care au nevoie de ajutorul tau. Dimpotriva, gasesti ca un astfel de mediu dinamic te motiveaza. • Iti place sa vinzi si sa tratezi fiecare client in mod individual. Incerci sa le oferi servicii competente oferindu-le un pachet de produse adaptat nevoilor fiecaruia. • Iti place sa vinzi alaturi de colegii tai. O zi buna inseamna pentru tine sa stii ca ai avut clienti satisfacuti si ca te-ai simtit bine la locul de munca. Cum te rasplatim: Iti oferim un salariu motivant+ bonuri de masa + tips-uri; Program 2 zile se lucreaza / 2 zile libere, cu 2 week-end-uri pe luna libere. Iti oferim Training la locul de munca Contract de munca cu 8 ore perioada nedeterminata Iti oferim echipament gratuit. Daca te-am facut curios si vrei sa ne cunosti asteptam CV tau si te vom contacta noi.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja