Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Responsabilitati : - Utilizarea casei de marcat, a scanerelor optice de preturi si a calculatorului; - Intocmirea si predarea corecta a monetarului; - Asigurarea unei deserviri amabile si prompte a clientilor; - Informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin, cat si oferirea de informatii de specialitate; - Aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin; Oferta : - Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Cerinte

- Experienta in operarea casei de marcat; - Cunostinte bune operare PC; - Responsabilitate si seriozitate; - Prezinta un avantaj cunoasterea programului WinMentor; - Abilitati foarte bune de comunicare, atitudine pozitiva si atentie la detalii;

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane