Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Vrei sa ai un loc de munca stabil, dar nu ai experienta? Vrei sa devii o persoana independenta si sa iti dezvolti abilitatile de comunicare si relationare cu oamenii? Atunci asteptam sa ne contactezi. Pentru clientul nostru, o companie ce activeaza in domeniul pariurilor si a jocurilor de noroc, suntem in cautarea a 2 casiere, care sa se alature unei echipe de profesionisti.

Cerinte

Si pentru ca orice loc de munca implica si responsabilitati, te anuntam ca te vei ocupa de: - cunoasterea produselor si oferirea de informatii utile despre acestea; - informarea clientilor in legatura cu promotiile si regulile jocurilor aflate in derulare; - incasarea banilor pentru vanzarea serviciilor si produselor specifice; - acceptarea si validarea tichetelor de pariere; - evidenta contabila a operatiunilor de incasari si plati; - gestionarea numerarului si intocmirea zilnica a documentelor financiar-contabile. Beneficii: - salarizare de 2 100 RON brut/ luna + tichete de masa + bonus; - decontare transport; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - perioada de formare in domeniu; - oportunitatea unui loc de munca stabil; - mediu de lucru dinamic si profesionist. Punctul de lucru unde se va desfasura activitatea se afla in sector 6, Bucuresti.

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai