Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

SUPERLAND este o destinație diversificată pentru întreaga familie, un centru de destindere ce combină recreerea, divertismentul și relaxarea. SUPERLAND are ca principală misiune joaca și consumarea energiei copiilor cu vârsta de până la în timp ce părinții se pot relaxa sau practica alte activități. La SUPERLAND, aceste activități ale copiilor sunt împachetate într-o ambianță sigură, curată, controlată climatic și supervizată, pentru a face exerciții și a se distra în timp ce le este stimulată imaginația și sunt provocați fizic.

Cerinte

Cerinte: - experienta in domeniu; - limba engleza la nivel conversational; - cunostinte de operare PC. Candidatul ideal trebuie sa: - stie sa zambeasca - noua si mai ales copiilor nu ne plac persoanele imbufnate; - fie de gasca - toti suntem si daca nu va fi nu se va simti bine cu noi; - fie sociabil - intr-un an se va intalni cu peste 1000.000 de copii (e indispensabil sa iubeasca copiii); - fie dispus sa invete - si noi o facem pentru ca suntem la inceput; - fie atent la detalii, organizat, punctual si foarte serios.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai