Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Gi Group recruteaza pentru unul dintre cei mai mari retaileri de produse HOME & DECO, din Bucuresti, zona Baneasa. Cautam persoane serioase, carora le place sa interationeze cu oamenii si au disponibilitate pentru ture in weekend. Program de luni pana duminica (cu doua zile libere in fiecare saptamana) Cerinte: - excelente abilitati de comunicare si orientare catre client - experienta de lucru pe casa de marcat constituie un avantaj - disponibilitatea de a lucra in ture si in weekenduri - atentie la detalii pentru a te asigura ca standardele de calitate sunt indeplinite - cunostinte de operare PC Descrierea jobului Responsabilitati: - mentinerea unui nivel ridicat de satisfactie a clientilor - inregistrarea si efectuarea tranzactiilor de plata in conformitate cu politica si legislatiile in vigoare - asigurarea ca platile se vor face intr-un mod sigur, eficient, corect si prietenos - respectarea procedurilor privind preluarea si returnarea catre Casieria Principala a mijloacelor de plata provenite din vanzari (cash, tranzactii PIN) precum si completarea documentelor utilizate in procedurile de lucru - mentinerea zonei de lucru aprovizionata si curata Beneficii: - mediu de lucru stabil - contract de munca pe perioada nedeterminata, inca de la inceput - program flexibil, de 8 ore/zi, in ture - pachet salarial motivant, constituit din parte fixa + tichete de masa

Cerinte

Descrierea companiei Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja