Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Starter Gardener Am nevoie de un baiat 25-35 ani cu carnet de conducere si cunostinte de limba engleza Sa fie prezentabil si capabil sa lucreze fizic,sa invete plante si proceduri, sa fie harnic si om de echipa Ofer £ 17000 salariu pe an(gross din care se trag taxele) si contract pe un an cu posibilitate de prelungire De asemenea ofer o prima de instalare de £ 500 pe care daca ramane la mine primul an nu trebuie sa o inapoieze Daca pleaca mai repede de un an sau nu corespunde trebuie sa mi o inapoieze Prima se da dupa primele doua saptamani de lucru Salariul se plateste pe data de 14 ale lunii in curs pentru luna anterioara El trebuie sa si gaseasca o locuinta in zonele:Edgware(de aici pleaca vanul),Colindale,Burnt Oak,Kingsbury,Stanmore,Wealdstone(care sunt aproape de Edgware) Ar fi bine sa l pot vedea pe Skype la un interviu

Cerinte

Am nevoie de un baiat 25-35 ani cu carnet de conducere si cunostinte de limba engleza Sa fie prezentabil si capabil sa lucreze fizic,sa invete plante si proceduri, sa fie harnic si om de echipa Ofer £ 17000 salariu pe an(gross din care se trag taxele) si contract pe un an cu posibilitate de prelungire De asemenea ofer o prima de instalare de £ 500 pe care daca ramane la mine primul an nu trebuie sa o inapoieze Daca pleaca mai repede de un an sau nu corespunde trebuie sa mi o inapoieze Prima se da dupa primele doua saptamani de lucru Salariul se plateste pe data de 14 ale lunii in curs pentru luna anterioara El trebuie sa si gaseasca o locuinta in zonele:Edgware(de aici pleaca vanul),Colindale,Burnt Oak,Kingsbury,Stanmore,Wealdstone(care sunt aproape de Edgware) Ar fi bine sa l pot vedea pe Skype la un interviu Trimiteti mi un email si va contactez eu

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai