Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam agent de vanzari aparate medicale. Suntem o firma cu renume pe piata de farmaceutice, care pune la dispozitia tuturor o gama larga de produse și aparatura medicala. DESCRIEREA POSTULUI: - Prospecteaza piata /contacteaza clienti potentiali si mentine legatura cu clientii deja existenti; - Prezinta produsele si serviciile firmei clientilor in vederea vanzarii; - Detine informatii cu privire la ofertele, detaliile, noutatile tehnice, actiunile de promovare si evolutiile produselor pe care le reprezinta si a pietei nationale / locale ; - Efectueaza prezentari ale produselor promovate cu potentialii clienti; - Furnizeaza clientilor detalii referitoare la preturile produselor si serviciilor, in toate variantele existente si ii consilieaza in alegerea variantei optime; - Pastrarea legaturii cu persoane juridice (cabinele, clinici) - Vizite periodice clientilor din Transilvania OFERTA: - Pachet salarial motivant - Masina si telefon de servici - Echipa tanara si motivata

Cerinte

CERINTE: - Atitudine optimista si competitiva - Initiativa si perseverenta - Permis categoria B, categoria C reprezinta un avantaj - Abilitati de organizare si comunicare - Orientarea spre rezultate - Cunostinte de medicina

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja