Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un Agent de vanzari pentru o companie specializată în comercializarea, montarea ușilor industriale și a ușilor de garaj secționale. Dorim sa ne dezvoltam echipa cu o persoana responsabila de gestionarea întregului proces de vânzare. Principalele responsabilităţi: realizarea fiselor de productie; organizarea echipei de lucru; prospectarea pieţei: atragerea clienţilor noi, menţinerea relaţiilor comerciale cu clienţii existenti, fidelizarea acestora, monitorizarea pieţei; coordonarea parcului auto, programari ITP; promovarea imaginii şi a produselor companiei în piaţa de profil; atingerea obiectivelor de vânzări stabilite, creşterea vânzărilor; derularea procesului de vânzare: prezentarea şi promovarea produselor către clienţi, realizarea ofertelor, negocierea condiţiilor contractuale, preluarea şi rezolvarea comenzilor precum şi alte sarcini de ordin logistic anexe

Cerinte

Cerinţe: experienţă în vânzări curs SSM(pe protectia muncii) constituie un avantaj cunoştinţe tehnice; reprezintă avantaj cunştinţele in domeniul construcţiilor bună cunoaştere a pieţei locale de profil bune abilităţi de prezentare, comunicare şi negociere, charismă personală disponibilitate la călătorii cunoştinţe operare PC (MS Windows, MS Office, internet) carnet de conducere categoria B Oferta: pachet salarial atractiv corelat cu performanţa în muncă program flexibil şansa de a creşte alături de o echipă stabilă şi de succes oferirea de sprijin material şi tehnologic ( maşină, telefon şi laptop )

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja