Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Partenerul nostru este o companie importatoare și distribuitoare de utilaje agricole la nviel national, cu sediul in apropierea orasului Oradea și doresc să angajaeze o persoană responsabilă de procesul de vânzare pe raza județului Bihor. Responsabilități: promovarea și vânzarea produselor companiei, menținerea parteneriatelor de vânzare negocierea contractelor, urmărirea livrărilor dezvoltarea de noi parteneriate, atragerea clienților noi îndeplinirea obiectivelor de vânzări Cerințe: experiența în vânzări constituie un avantaj minime cunoștințe tehnice, agricultură sau alte domenii conexe bune abilități de negociere, charismă personală personalitate proactivă, excelente abilități de comunicare cu clienții și cu colegii cunoașterea limbii maghiare constituie un avantaj dispobilitate la deplasări, permis de conducere Cat. B seriozitate, dinamism Oferta: pachet salarial atractiv corelat cu performanța mașină de serviciu, laptop, telefon de serviciu mediu de lucru plăcut, stabilitatea echipei inițiere și susținere în procesul de integrare

Cerinte

Cerințe: experiența în vânzări constituie un avantaj minime cunoștințe tehnice, agricultură sau alte domenii conexe bune abilități de negociere, charismă personală personalitate proactivă, excelente abilități de comunicare cu clienții și cu colegii cunoașterea limbii maghiare constituie un avantaj dispobilitate la deplasări, permis de conducere Cat. B seriozitate, dinamism Oferta: pachet salarial atractiv corelat cu performanța mașină de serviciu, laptop, telefon de serviciu mediu de lucru plăcut, stabilitatea echipei inițiere și susținere în procesul de integrare

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja