Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

IB Recruit caută debavuratori pentru clienți stabili din Germania și Franța! Lăsați doar numărul de telefon și vă sunăm noi! ATRIBUȚII: - eliminarea bavurilor de pe bloc motor de dimensiuni mici până la cele foarte mari - trebuie să știe să folosească flexuri de la 5 kg până la cele de 12 kg - trebuie să știe să lucreze la normă - se cere seriozitate, punctualitate, ambiție și perseverență - munca este fizică și grea BENEFICII: - 50 EUR/pe 8 ore pe zi pentru prima lună și 10 EUR pentru orele suplimentare ( NET). După prima lună salariul se renegociază! - nu se cere limbă străină. - cazarea gratuită - transportul până la locul de muncă asigurat - transportul până în Germania sau Franța este rambursat la primul salariu Vă așteptăm CV-ul cu mențiunea “debavurare” .

Cerinte

- eliminarea bavurilor de pe bloc motor de dimensiuni mici până la cele foarte mari - trebuie să știe să folosească flexuri de la 5 kg până la cele de 12 kg - trebuie să știe să lucreze la normă - se cere seriozitate, punctualitate, ambiție și perseverență - munca este fizică și grea

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai