Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Suntem in cautare de Field Coordinator: Ce trebuie sa faca un Field Coordinator la New Challenge Marketing Research? - Programeaza si coordoneaza vizitele clientilor misteriosi din retea, coordoneaza activitatea operatorilor de teren; - Instruieste clientii misteriosi cu privire la vizita alocata, instruieste operatorii de teren; - Se asigura ca sunt respectate standardele si ca rapoartele sunt completate la timp; - Valideaza datele culese din teren; - Respecta deadline-ul stabilit de clienti; Suntem in cautarea unei persoane vesele, care are simtul umorului dezvoltat si care doreste sa lucreze intr-o echipa de oameni tineri si ambitiosi. Asteptam sa aplicati si ne trimiteti CV-urile voastre colorate!!!

Cerinte

Ce asteptari avem de la un candidat? - Studii superioare; - Abilitati de comunicare foarte bune; - Cunostinte operare PC, pachet Office; - Abilitati de indeplinire simultana a mai multor sarcini diferite; - Capacitatea de lucru sub presiune, respectarea termenelor limita; - Experienta in coordonare (reprezinta un avantaj); - Limba Engleza, scris/ citit (constituie un avantaj)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai