Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o persoana serioasa, sociabila, punctuala si dinamica? O companie cu vechime pe piata de instalatii frigorifice comerciale si industriale complexe, te asteapta sa i te alaturi echipei ei la nivel national si iti ofera sansa sa te dezvolti profesional. Responsabilitati: -asigurarea service-ului clientilor pe zona alocata -realizarea instalatiilor frigotehnice conform indicatiilor si planurilor -disponibilitate permanenta pentru interventie pe regiunea alocata Oferta: -pachet salarial atractiv corelat cu experienta -sansa de a creste alaturi de o echipa tanara, dinamica si in continua dezvoltare -suport tehnic asigurat (masina, telefon, echipament de interventie, echipament de protectie)

Cerinte

Cerinte: - certificat de calificare (certificat ANRE pentru electrician) - experienta in domeniu constituie avantaj - cunostinte de citire si interpretare a unui plan electric al unei instalatii frigorifice industriale sau comerciale -disponibilitate la deplasari zilnice dar si de lunga durata - permis conducere categoria B - se ofera masina de serviciu, telefon, laptop, echipamente de interventie, echipamente de protectie - sociabil si punctual - dinamic

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja