Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- executarea de proiecte de inginerie mecanica; - utilizarea unor softuri dedicate pentru proiectarea 2D si 3D in domeniul mecanic; - proiectarea tehnologiilor de asamblare a reperelor pentru ansamblele din tabla (sudura, lacatuserie).

Cerinte

- 2-5 ani experienta in domeniu; - citirea si interpretarea desenelor tehnice complexe; - cunoasterea avansata a unui program de proiectare 3D (ex: Unigraphics/ SolidWorks/ Autocad / alte programe echivalente); - cunostinte avansate MS Office; - cunostinte de limba engleze – nivel mediu; limba germana / olandeza constituie avantaj; - cunostinte de rezistenta materialelor; - capacitatea de a lucra atat in echipa cat si individual; - atentie la detalii, flexibilitate. Se ofera: - Salar atractiv - Munca full-time cu contract legal in Olanda - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare - In caz de cerinta va oferim cazare - In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate aveti posibilitatea de a va adresa unui coordonator

2 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja