Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Humanis Interim cauta izolator termic interioare Franta. Experienta in domeniu este necesara. Se vor face izolari termice interioare mai ales cu vata de sticla. Se ofera transportul la inceputul si la sfarsitul misiunii, cazare si asigurare medicala. Humanis Interim cauta izolator termic interioare Franta. Experienta in domeniu este necesara. Se vor face izolari termice interioare mai ales cu vata de sticla. Se ofera transportul la inceputul si la sfarsitul misiunii, cazare si asigurare medicala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-Experienta este necesara; -Limba franceza si permisul sunt considerate un avantaj; -Izolarie termica interioara mai ales cu vata de sticla. -Experienta este necesara; -Limba franceza si permisul sunt considerate un avantaj; -Izolarie termica interioara mai ales cu vata de sticla. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai