Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o persoana sociabila, persuasiva, dornica sa iti pui calitatile in valoare? Te vrem in echipa noastra! ATT Interim este o companie de recrutare, selectie si leasing de personal care se detaseaza de ceilalti competitori de pe piața de profil, prin inovație, profesionalism și o echipă stabilă.

Cerinte

• Experienta in recrutare constituie un avantaj • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii si candidatii
 • Abilitatea de a gestiona mai multe proiecte in acelasi timp;
 • Persoana dinamica • Flexibilitate Responsabilitati: • Analiza cerintei clientilor si descrierea ofertei
• Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
• Concepe si posteaza anunturile de recrutare;
• Selecteaza si contacteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de cerintele postului;
• Sustinerea interviurilor cu candidatii finalisti
 • Comunicare permanenta intre membrii echipei privind statusul proiectului de recrutare; Beneficii: • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in resurse umane, • Salar atractiv
• Mediu dinamic si atmosfera placuta.

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja