Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam Operatori chestionare online. Poți câștiga acum venituri în plus și premii sigure completând chestionare online. Ai păreri bine conturate despre produse și servicii diverse, completezi chestionare iar noi te vom recompensa cu puncte pe care le transformi în cupoane de cumparaturi, carduri cadou, abonamete la reviste și alte premii atractive. Înscrie-te Gratuit pe site-ul nostru și îți vom trimite chestionare online. talkonlinepanel.com/ro/?source=ro_infomunca Te așteptăm în comunitatea online Talk!

Cerinte

*cunostinte minime de operare PC si conexiune la internet *persoane responsabile *varsta minima 16 ani *nu este necesara experienta *program flexibil *beneficii in functie de implicare

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

10 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja