Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o persoana creativa, pasionata de tehnologie? Te asteptam sa impartasesti ideile tale cu noi! Cautam un Consultant Online pentru a mentine legatura intre client si echipa de lucru. O persoana dinamica, creativa, capabila de a lucra in echipa pentru a dezvolta concepte si strategii pentru imbunatarirea aplicatiilor online si mobile. Beneficiile: – un loc de munca unde creativitatea si exprimarea ei este incurajata – un mediu de lucru tanar si dinamic – si un salar pe masura cerintelor!

Cerinte

Persoana potrivita echipei este: – un vorbitor fluent de limba romana, maghiara si engleza – cu permis de conducere categoria B si experienta in conducere – absolvent al unei facultati de calculatoare, stiinte sau economie, etc. – care are cunostinte medii IT, dar este pasionat de tehnologie – flexibil si cu o gandire creativa si orientata spre solutii disponibil la deplasari

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja