Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru partenerul nostru din domeniul naval cautam laborant mecanic pentru examinarea mecanica si tehnologica a metalelor si identificarea pozitiva a materialelor PMI. Profilul principal al firmei este asigurarea si controlul calitatii in timpul productiei navelor si la finalizare. Descrierea muncii: -efectuarea examinarilor PMI la fata locului si in laborator -documentarea rezultatelor -locul de munca: Ridderker

Cerinte

-experienta in testarea materialelor si controlul calitatii -experienta in PMI identificare pozitiva a materialelor -cunostinte de limba engleza Prezinta avantaj: -examen VCA de protectia muncii -carnet de conducere cat. B. Va oferim: -munca full time cu contract legal in Olanda -in caz de nevoie va asiguram cazare -asigurare colectiva care acopera asigurarea medicala si spitalizerea -in timpul sederii in Olanda va puteti adresa unui coordonator

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja