Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Eastmen Human Resources – Agentie de munca si plasare personal, angajeaza pentru clientul sau din Olanda, importanta companie din industria metalmecanica, sudori cu experinta in realizarea sudurii automate sub strat de flux – 121 sau SAW (submerged arc welding). Punctul de lucru este in Olanda.

Cerinte

• experienta in sudura de tip 121 de minim 2 ani; • abilitati de citire si utilizare a WPS (fisa tehnica de sudare); • autorizatie valabila de sudor pe procedeul de sudura 121; • rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor; • bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice; Va oferim: -salar atractiv -munca full time cu contract legal in Olanda -in caz de nevoie va asiguram cazare -asigurare colectiva care acopera asigurarea medicala si spitalizerea -in timpul sederii in Olanda va puteti adresa unui coordonator

4 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja