Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

- Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu; - Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar; - Urmareste atragerea permanenta de noi clienti; - Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit; - Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei; - Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative); - Acorda asistenta comerciala clientilor si potentialilor clienti; - Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele condiții: - respectul față de el și colegi să fie caracteristică principală; - să fie dispus să învețe; - să fie organizat și ordonat; - să fie deschis la noi provocări și să își dorească să crească în firma; - să fie punctual; - să muncească calitativ și nu cantitativ; - să fie dispus să lucreze în echipa și să își ajute colegii; - să dețină permis de conducere Cat.B - studiile superioare nu sunt obligatorii, DAR CEI 7 ANI DE ACASĂ - DA.

5 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai