Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SPIN GROUP & HR va ofera servicii diverse legate de infiintarea si functionarea societatilor comerciale. Asigura consultanta si asistenta juridica pentru infiintarea societatilor comerciale, realizeaza modificarea actelor societatii, asigura managementul resurselor umane ale clientilor, asigura servicii de prevenire si protectie in domeniul sanatatii si securitatii in munca.

Cerinte

Cautam pentru unul dintre clientii nostri, candidatul potrivit pentru pozitia de Asistent Manager. Cerințe - cunostințe de limba franceză la nivel avansat; - autorizat ca interpret si traducator de catre Ministerul Justitiei; - bune abilitati de comunicare; - capacitate de analiza, sinteza, interpretare; - proactivitate, inițiativă; - punctualitate și seriozitate; Beneficii Oferite - salariu de 1600 Euro; - mediu de lucru profesionist; - posibilitatea cresterii salariului; - oportunitatea de a lucra cu un colectiv tanar si dinamic;

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja