Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cautam dadaca (cu atributii de guvernanta) cu lipici la copii, EDUCATA, cu experienta (preferabil pedagogica), nefumatoare. Ne intereseaza o persoana foarte flexibila dpdv al concediului, si care sa nu aiba deja concediu prestabilit pana de Sarbatori. Engleza nu e importanta. Limba italiana, sau spaniola, obligatorie. Varsta minima 40 de ani. Salariul e de £1100 (lire, nu euro), oferim al 13-lea salariu plus concediu platit, si de asemenea, sarbatorile legale (bank holidays) nu se lucreaza (8-9 zile pe an). NU OFERIM CAZARE. Putem ajuta cu acte (NINO, cont bancar, adresa, etc). Locul de munca este pe termen lung, incepand din luna Iulie, in centrul Londrei (Piccadilly). Al 13-lea salariu se va da dupa 1 an de zile. Programul de lucru e de la 8 la 6, de Luni pana Vineri. Se cer referinte care vor fi verificate. Zona 1, langa statia de metrou Green Park. Scrieti-ne la inqueensway la yahoo.com sau dati-ne un numar si va sunam.

Cerinte

limba spaniola sau italiana, varsta minima de 40 de ani, referinte, nefumatoare, educata, engleza nu e importanta absolut deloc, suntem o familie de Romani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai