Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

FAMILIA 1: fetita si baiat de 6 si 5 ani, mama mai asteapta un copil -Locatie - Amsterdam, Olanda -Experienta cu copiii - intre 3-5 ani, daca ai mai lucrat ca babysitter sau ai cursuri pedagogice, educatoare, invatatoare -Inot, mers pe bicicleta -Engleza la nivel conversational -Data de incepere: 16 August 2017 Responsabilitati: -preparat mic dejun si pregatit copiii pentru scoala -preluat copiii de la scoala uneori -supravegherea bebelusului daca e cazul -jocuri si iesit la plimbare cu copiii -menaj usor daca e necesar (schimbat paturile, dat cu aspiratorul, spalat vasele) -gatit mese simple -cumparaturi -calcat Avantaje: -camera, bucatarie si baie proprii -acces la internet -bicicleta, acces rapid la mijloacele de transport -1300 EUR, cu cazare si mese incluse -19 zile de concediu platite FAMILIA 2: o fetita de 7 ani si 3 baieti de 5, 4 si 2 ani -Locatie - Rotterdam, Olanda -Experienta cu copiii - intre 1-3 ani, daca ai mai lucrat ca babysitter sau ai cursuri pedagogice, educatoare, invatatoare -Inot, mers pe bicicleta -Engleza la nivel conversational -Data de incepere: cat mai repede Responsabilitati: -preparat mic dejun si pregatit copiii pentru scoala -preluat copiii de la scoala uneori -jocuri si iesit la plimbare cu copiii -menaj usor daca e necesar (schimbat paturile, dat cu aspiratorul, spalat vasele) -gatit mese simple -cumparaturi -calcat Avantaje: -apartament de 20m2 cu bucatarie proprie si intrare separata -baia se imparte cu copiii -acces la internet -bicicleta, acces rapid la mijloacele de transport -863 EUR, cu cazare si mese incluse -14 zile de concediu platite FAMILIA 3: formata din 2 membri, tatal si fetita de 6 ani -Locatie - Belgia, Antwerp -Experienta cu copiii - intre 3-5 ani, daca ai mai lucrat ca babysitter sau ai cursuri pedagogice, educatoare, invatatoare -Inot, mers pe bicicleta, permis de conducere -Engleza la nivel conversational -Data de incepere: cat mai repede Responsabilitati: -preparat mic dejun si pregatit fetita pentru scoala -preluat copilul de la scoala uneori -jocuri si iesit la plimbare cu copilul -menaj usor daca e necesar (schimbat paturile, dat cu aspiratorul, spalat vasele) -gatit mese simple -cumparaturi -calcat Avantaje: -camera de 12m2 cu toaleta separata -baia se imparte cu fetita -acces la internet -masina, bicicleta, acces rapid la mijloacele de transport -1300 EUR NET, cu cazare si mese incluse -19 zile de concediu platite -familia mai are o casa in Tenerife, Spania, si si-ar dori sa calatoriti uneori cu ei acolo FAMILIA 4: baietel de 1,5 ani si mama mai asteapta o fetita -Locatie - Rotterdam, Olanda -Experienta cu copiii - intre 3-5 ani, daca ai mai lucrat ca babysitter sau ai cursuri pedagogice, educatoare, invatatoare -Inot, mers pe bicicleta, permis de conducere -Nefumatoare -Engleza la nivel conversational -Data de incepere: 1 Iulie 2017 Responsabilitati: -preparat mic dejun si pregatit copiii pentru scoala -preluat copiii de la scoala uneori -supravegherea bebelusului daca e cazul -jocuri si iesit la plimbare cu copiii -menaj usor daca e necesar (schimbat paturile, dat cu aspiratorul, spalat vasele) -gatit mese simple -calcat Avantaje: -camera de 12m2 la ultimul etaj al casei -baia se imparte cu copilul -acces la internet -bicicleta, acces rapid la mijloacele de transport -1300 EUR NET, cu cazare si mese incluse -19 zile de concediu platite -familia calatoreste des in Londra si ar dori sa mergeti cu ei (dispuneti de camera proprie) FAMILIA 5: fetita de 2 ani si mama mai asteapta un copil -Locatie - Eindhoven, Olanda -Experienta cu copiii - intre 3-5 ani, daca ai mai lucrat ca babysitter sau ai cursuri pedagogice, educatoare, invatatoare -Inot, mers pe bicicleta, permis de conducere -Gatit avansat -Engleza conversational -Data de incepere: 5 Noiembrie 2017 Avantaje: -apartament propriu in curte de 80m2 cu baie, living, bucatarie si dormitor -masina, bicicleta, acces rapid la mijloacele de transport -1300 EUR NET, cu cazare si mese incluse -19 zile de concediu

Cerinte

-limba engleza la nivel conversational -experienta in lucrul cu copiii -disponibilitate de lucru de minim 12 luni -persoana sociabila, calma, prietenoasa, dornica sa lucreze si sa devina parte din familie

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai