Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam BUCATAR pentru un restaurant din Germania Profilul candidatilor: cautam candidat cu pregatire profesionala in domeniu sau experienta indelungata. Candidatul trebuie sa aiba experienta in pregatirea preparatelor cu specific italienesc. Aceasta pozitie necesita spirit de echipa, o atitudine pozitiva si prietenoasa. Locatia: Würzburg, Germania Durata: loc de munca pe perioada nedeterminata, incepand cu 15 februarie Varsta: 30 – 55 ani Limbi straine: Bucatarul trebuie sa vorbeasca limba germana cel putin la nivelul A2 (stapanirea vocabularului uzual) Program de lucru: aproximativ 40 de ore pe saptamana, cu 1-2 zile libere/saptamana Concediu anual: da Echipament de munca: in sarcina angajatului Cazare: este oferita contra cost de catre angajator Remuneratie: minimum 2000.00 € brut, in functie de gradul de calificare si experienta bucatarului Pentru intrebari sau detalii va stam intotdeauna la dispozitie!

Cerinte

- cunostinte de limba germana, cel putin la nivel A2 (stapanirea vocabularului uzual); - experienta in pregatirea preparatelor cu specific italienesc; - seriozitate si profesionalism.

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja