Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Un angajator din landul Nordrhein-Westfalen este in cautare de o doamna, care sa lucreze ca ajutor de bucatar si camerista. Activitatea se desfasoara intr-un ambient placut si conditii avantajoase. Se ofera un salariu motivant si exista posibilitatea colaborarii cu firma angajatoare pe o perioada indelungata. Oferta completa va fi prezentata candidatului in cadrul unui interviu pe skype, dupa primirea unui CV recent din partea candidatului. Contractul de munca se semneaza inca din Romania si este tradus si in limba romana. Candidatul poate sustine un interviu direct cu angajatorul, inainte de a semna contractul de munca. Nu percepem onorarii de mediere in avans! Suntem interesati doar de candidati seriosi si motivati! Pentru intrebari sau detalii suplimentare, va stam intotdeauna la dispozitie.

Cerinte

- experienta in domeniu; - cunostinte de limba germana, cel putin la nivel de incepator; - amabilitate, flexibilitate si adaptabilitate. - disponibilitate de a lucra ore suplimentare in caz de necesitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Germana

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja