Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Spin Group & Hr Srl societate acreditata sa furnizeze servicii de mediere a muncii recruteaza in vederea incadrarii in munca contabil cu experienta in domeniul CAR (casa de ajutor reciproc). Responsabilitati: - informarea permanenta cu privire la modificarea legislatiei in domeniul contabilitatii si fiscalitatii si luarea masurilor necesare pentru respectarea acestora; - oferirea de consultanta financiar- contabila pentru clientii companiei; - verificarea diverselor documente primare; - realizarea de analize si rapoarte specifice; - intocmirea situatiilor financiare periodice; - inregistrarea datelor contabile in programul informatic; - primeste, verifica si inregistreaza deconturile de cheltuieli, in concordanta cu procedurile interne; - predarea lucrarilor contabile si informarea clientilor cu privire la rezultatele contabile; - intocmeste alte inregistrari si rapoarte solicitate de seful ierarhic;

Cerinte

Cerinte - studii superioare in domeniul Finante Banci - experienta in domeniul CAR (casa de ajutor reciproc) - cunoatinte de limba engleza/franceza/italiana la nivel mediu spre avansat; - foarte buna capacitate de analiza, sinteza, interpretare; - perseverent, ordonat, organizat, corect, tenace si motivat de rezultat; - bune capacitati de comunicare verbala si scrisa; Beneficii: - pachet salarial motivant; - mediu de lucru profesionist; - oportunitati de dezvoltare profesionala;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja