Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Ti-ai dorit mereu un job din care sa iti poti dezvolta o cariera? Ti-e destul de greu sa te descurci singur/a in a-ti gasi ceva pe placul tau? BELRAO GROUP vine in ajutorul tau! Avem locuri disponibile pe postul de infirmier/a in azilele de pe tot teritoriul Angliei, cu plecare imediata! Ia legatura cu noi prin e-mail sau telefon pentru a afla toate benficiile de care ai parte si pentru a programa un interviu pe Skype sau la sediul nostru din Cluj-Napoca pentru a ne cunoaste mai bine! Daca inca nu stii cate BENEFICII ai, uite doar cateva dintre ele: -decontare bilet catre UK in limita a £100/persoana -cazare la hotel de 4**** si masa platite de angajator in timpul cursului obligatoriu de Induction -28 zile de concediu platit/an -suport continuu pe perioada sederii dumneavoastra in Anglia -cazarea este asigurata cu ajutorul angajatorului, dar nu stati in cazare de personal, ci privata -nu sunteti mutati intre locatii pentru a acoperi doar ture ocazionale, asigurandu- va astfel un standard de viata normal, ofertele in care home fiind de la 3 luni la 12 luni - cuplurile sau grupurile de prieteni pot aplica impreuna si vor fi plasati in acelasi azil Noi stim ca in primul rand te intereseaza PLATA: Plata pentru persoane care NU au 6 luni experienta in UK ca si carer: - £7.55/hr primele 6 luni, ulterior £7.80/hr in timpul saptamanii si £8.30/hr weekend-uri Plata pentru persoane care au 6 luni experienta in UK ca si carer: - £7.80/hr in timpul saptamanii si £8.30/hr weekend-uri, renegociere dupa 6 luni

Cerinte

Ai minim 18 ani? Ai cazier curat? Ai experienta cu batranii? Este experienta si daca ai avut grija de cineva din familie. Cunosti limba engleza la nivel conversational? DACA RASPUNSUL ESTE "Da", ASTEPTAM CU NERABDARE CV-UL TAU PE ADRESA DE E-MAIL SAU SA NE CONTACETZI TELEFONIC PENTRU MAI MULTE DETALII SI PROGRAMAREA UNUI INTERVIU!

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai