Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cautam femei, barbati, cupluri sau grupuri de prieteni pentru postul de infirmier in azilele din Anglia! Ia legatura cu noi prin e-mail sau telefon pentru a afla toate benficiile de care ai parte si pentru a programa un interviu pe Skype sau la sediul nostru din Cluj-Napoca pentru a ne cunoaste mai bine! CUM SE FACE PLATA? Plata pentru persoane care NU au 6 luni experienta in UK ca si carer: - �7.60/hr primele 4 luni, ulterior �7.80/hr in timpul saptamanii si �8.30/hr weekend-uri Plata pentru persoane care au 6 luni experienta in UK ca si carer: - �7.80/hr in timpul saptamanii si �8.30/hr weekend-uri, renegociere dupa 6 luni BENEFICII: - cazare la hotel de 4**** si masa platite de angajator in timpul cursului obligatoriu de Induction - 28 zile de concediu platit/an - suport continuu pe perioada sederii dumneavoastra in Anglia - cazarea este asigurata cu ajutorul angajatorului, dar nu stati in cazare de personal, ci privata - nu sunteti mutati intre locatii pentru a acoperi doar ture ocazionale, asigurandu- va astfel un standard de viata normal, ofertele in care home fiind de la 3 luni la 12 luni - cuplurile sau grupurile de prieteni pot aplica impreuna si vor fi plasati in acelasi azil

Cerinte

- minim 18 ani - cazier curat - limba engleza la nivel conversational - putina experienta cu batranii/bolnavii (chiar si cu membrii familiei sau cunostinte)

7 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai