Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

BELRAO GROUP, agentie de recrutare de 12 ani pe piata din Romania, cu mii de clienti multumiti care au plecat cu noi la joburi sigure, cu parteneri seriosi din Anglia, vine in ajutorul tau cu locuri disponibile in azilele sau spitalele din Anglia! INTREBARI SI RASPUNSURI: -Cu cat sunt platit(a)? Incepeti de la 7,55 GBP/hr brut si creste pana la 7,80/h (dupa 6 luni) si la 8lire/h dupa 12 luni. Weekendurile sunt platite cu 8,30 lire/h, iar dupa 12 luni creste plata la 8,50 lire/hr. -Primesc cazare? Da, este contra cost (250 -300GBP/luna cu utilitatile incluse). -Cat castig? Vi se garanteaza minim 35 de ore de subcontractare la 7,55 GBP/hr, o medie a orelor lucrate 50 - 60 ore/saptamana. IN PLUS, VA OFERIM: -contract pe perioada nedeterminata semnat in tara -concediu 28 zile/an platit -suport cu deschidere cont bancar si NINO, DBS, asigurare obligatorie platita de angajator

Cerinte

- nivel conversational al limbii engleze - fara cazier - atitudinea este cheia succesului Pentru partea feminina: ati avut grija de o ruda? este considerata experienta suficienta, trebuie doar atestata prin scrisori de recomandare oficiale Pentru partea masculina: ati terminat studii precum psihologie, asistenta sociala, farmacie, post liceala sanitara, medicina si altele similare? este suficienta practica din timpul studiilor, sau macar un voluntariat care sa ateste faptul ca ati mai lucrat cu batranii/bolnavii si stiti despre ce este vorba.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

12 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai