Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm îngrijitoare pentru Doamna Elfriede Despre firma noastră MEDIPE Sp. z o.o. este o firmă care activează dinamic din 2011 în sectorul serviciilor de îngrijire.Datorită sprijinului nostru peste 3 mii de persoane au plecat la muncă în Germania ca îngrijitoare și îngrijitori persoane vârstnice. Rezultat al regulilor care le aplicăm , este încrederea care ne-o acordă clienții noștrii. Una din regulile noastre de bază este tratarea individuală a fiecărei persoane. Descrierea postului Postul: Îngrijitoare vârstnică Pacienta: are 93 de ani , 49 kg si 155 cm . Se deplaseaza singură sau cu cadru rolator.Vede rau .Trebuie sa manance si sa bea regulat .Merge singura la baie. Locul unde este disponibil postul: Kalletal – orașul este situat nu departe de Bielefeld Condiții la locul de muncă: Doamna stă singură la casă .Pentru ingrijitoare disponibilă cameră separată. Nr ref. RP1501 – Vă rugăm să furnizați acest număr în contactul cu Medipe Ce oferim • NU PERCEPEM COMISIOANE! • Începutul muncii pe 15.01 pentru două luni • Plata salariului la timp • Locuri de muncă legale și sigure - contribuții plătite, • Asigurare medicală suplimentară, • Contact cu un coordinator în limba română pe toată perioada șederii în Germania, • Acces la un număr de telefon de alarmă 24 din 24 pentru situații de urgență , • Organizăm plecarea și întoarcerea, • Prime atractive pentru recomandarea unei ingrijitoare noi, • Prime și bonusuri pentru munca în timpul sărbătorilor. PERSOANELE INTERESATE NE POT CONTACTA PRIN: telefon (de luni până vineri intre orele 09:00- 17:00) e-mail Sit-ul nostru Facebook

Cerinte

Cerințe - Experiență în domeniul îngrijirii vârstnicilor - Cunoștințe de limbă germană la nivel cel puțin conversațional. - Bine vazut dar nu obligatoriu permis de conducere cat.B

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja