Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

  • Căutăm îngrijitoare pentru Domnul Otto din 21.10

  • Despre firma noastră

MEDIPE Sp. z o.o. este o firmă care se dezvoltă activează dinamic oferind locuri de muncă legale și sigure pe teritoriul Germaniei în domeniul serviciilor de îngrijire. Datorită experienței noastre de ani de zile , știm cum să asigurăm locuri de muncă verificate și cum să asigurăm sprijin profesional și îngrijire pentru îngrijitoarele și îngrijitorii care colaborează cu noi.

Descrierea postului

Postul: Îngrijitoare persoană vârstnică

Pacientul: are 91 de ani, 179 cm și 80 kg. Suferă de aritmie cardiacă, incontinență. Are grad de boală doi. Are probleme cu comunicarea și vede rău. Se deplasează singur sau cu cadru rolator.

Locul unde este disponibil postul: Bergisch Gladbach – Localitatea este situată la est de Koln.

Condiții la locul de muncă: Casă la oraș . Pentru îngrijitoare disponibilă cameră separată cu acces la internet , cu baie proprie și televizor.

Informații suplimentare: Posibilitatea de fumat afară.

Nr ref.SV2110 – Vă rugăm să furnizați acest număr în contactul cu Medipe

Cerințe

§Experiență în domeniul îngrijirii vârstnicilor.

§Cunoștințe de limbă germană la nivel conversațional.

Ce oferim

  • ·NU PERCEPEM COMISIOANE!
  • ·Începutul muncii pe 21.10 pentru 3 luni.
  • ·Prime atractive pentru munca în timpul sărbătorilor.
  • ·Angajare legală cu contribuții plătite.
  • ·Ajutor în organizarea transportului și decontarea cheltuielilor cu acesta
  • ·Contact cu un coordinator în limba română pe toată perioada șederii în Germania
  • ·Acces la un număr de telefon de alarmă 24 din 24 pentru situații de urgență

PERSOANELE INTERESATE NE POT CONTACTA PRIN:

tel. +40 310 800 490 (de luni până vineri intre orele 09:00- 17:00)

e-mail: info@medipe.ro

Sit-ul nostru: medipe.ro

Facebook:https://www.facebook.com/ingrijirebatranigermaniafaracomision

Skype: medipe.romania; Messenger: mediperomania

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja