Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Localizarea: Lüdenscheid De ingrijit: doamna Katherina (89 ani) Doamna nu se mai poate ocupa de conducerea casei, ii trebuie ajutor in efectuarea activitatilor zilnice cum ar fi imbracarea. Conditia psihica si fizica este buna, este independenta dar ii trebuie asigurare in timpul ridicarii. Are inceput de dementa. Responsabilitati: Ajutor in activitatile zilnice (mancare, igiena intima, imbracare/dezbracare, avut grija de ingrijirea pielii). Ingrijitoarea va trebui sa aibe grija si de casa: pregatirea meselor, calcare, spalare, curatenia casei.

Cerinte

Cerinte: experienta o buna cunoastere a limbii germane bine vazut carnet de conducere fara dependente implicare si angajare in responsabilitati Oferim: 400 lei pentru o plecare rapida in Germania asigurare cazare si mancare gratuit la locul de munca transportul asigurat salarii atractive (intre 800-1400 euro net lunar)

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja