Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Candidatul ideal Recruiter Family, companie inregistrata la Registrul Comertului si acreditata de ITM Mures cu nr 19771/CLCA/14 Decembrie 2017, este în căutare de îngrijitori pentru azile de bătrâni din Anglia! Lăsați doar numărul de telefon sau CV-ul și vă sunăm noi! Se oferă training Se oferă cazare contra cost Posibilitate de avansare pe postul de asistent medical Program flexibil

Cerinte

Avem nevoie de persoane cunoscătoare de limba engleză (conversațional). Se acceptă cupluri. Salariul este până la 1800 LIRE NET. Dupa finalizarea trainingului veti fi repartizat intr-un azil de batrani. Am avut persoane care au dorit sa fie repartizate intr-o anumita zona deoarece deja beneficiau de cazare in Anglia. Ne spuneti unde pe teritoriul Angliei ati dori si incercam sa vedem daca exista disponibilitate acolo. Descrierea jobului asistarea clientilor cu igiena personala asistarea alimentatiei asistarea medicatiei usoare activitati domestice cumparaturi supravegherea si raportarea conditiei de sanatate a clientilor Descrierea companiei Fie că ești în căutarea unui loc de muncă sau ai nevoie de angajați, apelați cu încredere la noi!

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai