Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Agentia de recrutare si plasare forta de munca Rentacred HR.Agency recruteaza candidati ( femei /barbati si cupluri ) cu varsta cuprinsa intre 20 si 45 ani pentru a lucra in cadrul unei fabrici la procesarea produselor din carne (vita) din Marea Britanie . Candidatii vor lucra in cadrul fabricii , linia de transare, sortare si ambalare si etichetare diferite tipuri de produse din carne. Experienta in domeniu prezinta avantaj , se ofera training la locul de munca timp de 1 saptamana. Salariul : 7,50 lire /ora pana la 9.90lire/ora . Salariul se plateste la fiecare sfarsit de saptamana lucrata . Se lucreaza minim 40 de ore / saptamana , cu posibilitate de a face ore suplimentare . Programul de lucru : Se lucreaza 6 zile / saptamana , in ture de 8 ore : 06:00-14:00 , 14:00- 22:00 . Cazarea este asigurata de catre angajator : 60 -70 lire /saptamana .Cunostinte de limba engleza baza.

Cerinte

-vointa de a munci -seriozitate -disponibilitate de a lucra ore suplimentare -experienta in domeniu prezinta avantaj dar nu este obligatorie -cunostinte de limba engleza prezinta avantaj,nu sunt obligatorii -se ofera training la locul de munca -aveti nevoie de bocanci de lucru si haine comfortabile pana vi se da echipament -acesta este un contract de munca pe termen lung deci se cauta persoane interesate sa lucreze de asemenea pe termen lung -aveti nevoie de bani de mancare si 5 lire pe zi bani pentru transport pentru o perioada de doua saptamani pana luati primul salariu

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai