Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cautam personal pentru azilele din Anglia! INFIRMIERI / ASISTENTI MEDICALI Cunosti si limba engleza la nivel conversational? Esti candidatul pe care il cautam! PLATA SE FACE O DATA LA DOUA SAPTAMANI: £7.60/h plata de inceput £7.80/h dupa 4 luni £0,50/h in plus pentru fiecare tura de duminica dupa 6 luni £8.25/h si £0,50/h in plus pentru fiecare tura de duminca dupa 1 an Pentru asistenti cu PIN, plata incepe de la 14 lire/hr, iar dupa 6 luni, 15,37 lire/hr. BENEFICII: -cazare la hotel de 4**** si masa platite de angajator in timpul cursului obligatoriu de Induction -28 zile de concediu platit/an -suport continuu pe perioada sederii dumneavoastra in Anglia -cazarea este asigurata cu ajutorul angajatorului, dar nu stati in cazare de personal, ci privata -nu sunteti mutati intre locatii pentru a acoperi doar ture ocazionale, asigurandu- va astfel un standard de viata normal, ofertele in care home fiind de la 3 luni la 12 luni -cuplurile sau grupurile de prieteni pot aplica impreuna si vor fi plasati in acelasi azil

Cerinte

-minim 18 ani -cazier curat -limba engleza la nivel conversational -putina experienta cu batranii/bolnavii (chiar si cu membrii familiei sau cunostinte)

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile