Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Societatea de recrutare a fortei de munca Veco-Rom SRL cauta soferi de TIR pentru companii din Germania. Oferta la firma din Gebelkofen: Beneficii: * Loc de muncă stabil cu contract de muncă pe Germania * Salariu atractiv * Curse pe Germania si Italia * Program de lucru 6 saptamani cu 2 saptamani de odihna Oferta la firma din Ebernhahn: Beneficii: * program de lucru flexibil: se poate discuta cu angajatorul ca soferul cat sta pe comunitate si cat sta acasa la odihna * curse in Germania * salariu de baza atractiva * Loc de muncă stabil cu contract de muncă pe Germania

Cerinte

* cunoasterea limbii engleze sau a limbii germane la nivel mediu * experienta in domeniu * card digital+atestat valabil * permis (cat C+E) * seriozitate Daca sunteti interesati asteptam aplicatia Dvs.

5 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai