Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job: * Se accepta doar persoane care au conostinte de limba germana la nivel conversational (interviu in germana cu angajatorul) Cautam soferi de autobuz / autocar pentru Germania, intern. Cautam persoane cu un minim de 2 ani de experienta in domeniul transporturilor pentru traseu in oras. Cazarea este asigurata. Persoanele vor fi angajate la societatea din Germania fiind in acelasi timp asigurate. Salariile sunt la nivel european, cu posibilitatea sporurilor pentru noapte / ore suplimentare / lucrul duminica. Se acorda de asemenea si ajutor financiar din partea statului german pentru persoane cu copii.

Cerinte

Cerințe job: Cerinte minime sunt: -minim 2 ani experienta -cunostinte de nivel A2 a limbii germana (Adultul poate să înţeleagă fraze izolate şi expresii frecvent utilizate în domenii de interes nemijlocit (de exemplu, informaţii legate de persoană şi familie, cumpărături, zona unde locuieşte, activitatea profesională). Poate să comunice în situaţii simple şi obişnuite, care presupun un schimb de informaţii simplu şi direct referitor la subiecte familiare şi uzuale. Poate să descrie, cu mijloace simple, formaţia sa profesională, mediul său înconjurător apropiat şi să evoce subiecte care corespund nevoilor sale imediate. - CV in limba germana prezinta un avantaj

20 pozitii disponibile 47 persoane au aplicat deja