Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti sofer profesionist si cauti un loc de munca in strainatate? Avem locul de munca potrivit pentru tine! PENTRU ACESTE POSTURI DE MUNCA NU SE PERCEPE ONORARIU DE MEDIERE DIN PARTEA CANDIDATILOR! O companie de transport este in cautare de soferi profesionisti (C / CE) pentru angajare pe termen nedeterminat. Locurile de munca sunt cu formalitati legale, urmand sa se semneze un contract de munca inca dinaintea inceperii activitatii. Locatia: Nordrhein-Westfalen, Germania Durata: contract pe perioada nedeterminata Program de munca: 40-48 de ore /saptamana Salariu: 1700-1800 € net/luna + sporuri Compensatii sau prime salariale: In fiecare luna, cel mai performant dintre soferi primeste in plus suma de 150.00 €. Cazare: este oferita contra sumei de 100.00 € / luna Varsta: 21 – 50 ani Limbi straine: germana sau engleza la nivel de intelegere si minima conversatie Experienta profesionala: minimum 1 an VOR PRIMI ATENTIE DOAR CV-URILE CANDIDATILOR CARE CORESPUND CERINTELOR MAI SUS MENTIONATE. VA MULTUMIM PENTRU INTELEGERE! Pentru intrebari sau detalii va stau la dispozitie cu mare placere.

Cerinte

- varsta cuprinsa intre 21-55 ani; - experienta de minimum 1 an; - cunostite de limba germana sau engleza; - seriozitate si constiinciozitate; - disponibilitate si interes pentru angajare pe o perioada nedeterminata

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Germana, Engleza

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja