Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Șofer profesionist pentru transporturi internationale (Italia, Germania, Franta, Belgia) Tipuri de transport: prelată, transporturi speciale Tip job: Full time Cerințe : • Permis de conducere categoria C, D, E , Atestat ADR reprezintă avantaj; • Experiență de lucru – minim 6 luni; • Card Tahograf; • Limba italiană la nivel conversațional; • Disponibilitate de lucru: minim 4 luni cu posibilitate de prelungire; Tip de transport: international Responsabilități: • Menținerea integrității autovehicolului; • Asigurarea integrității mărfurilor transportate ; • Evidența valabilității tuturor documenteleor; • Menținerea legăturilor cu operatorul de transport; Beneficii: • Salariu motivant în funcție de experiență și nivel de limbă;

Cerinte

-Persoană serioasă și capabilă; -Limba italiană la nivel conversațional reprezintă un plus; -Alte limbi străine (engleză) reprezintă un avantaj; -Experiența de minim 6 luni pe vehiculul cerut; -Disponibilitate imediată.

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai