Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru partenerii nostri din Olanda, cautam strungari CNC cu experienta pe HAAS SL-20 cu control Fanuc, dornici sa lucreze in Olanda, pentru o firma producatoare de etansari mecanice. Locatie: Friesland Responsabilitati: - Alegerea materialelor din depozit, pregatirea, prelucrarea pe masina CNC; - Lucrul pe baza de desen tehnic și cu unelte de măsurare; - Independenta in programarea si operarea strungurilor CNC HAAS SL-20 cu control FANUC. Beneficii Oferite: - Salariu atractiv ce se va stabili in functie de experienta si cunostintele dumneavoastra - 0.19 Euro / km de la locuinta din Olanda la locul de munca - Contract de munca full-time - Contract incheiat pe perioada nedeterminata - Posibilitate de a lucra ore suplimentare, in functie de volumul de munca si termenele-limita - Plata saptamanala, etc.

Cerinte

- Experienta cu procesul de frezare CNC; - Minim 3 ani de experienta de lucru pe o pozitie similara; - Limba engleza la nivel mediu (scris si vorbit; interviurile au loc in limba engleza); - Carnet de conducere, categoria B; - Masina proprie reprezinta un avantaj insa in cazul in care nu puteti pleca cu masina personala, clientul poate oferi angajatilor masini sau biciclete, fara costuri suplimentare. Nu percepem comision! Asteptam CV-urile dumneavoastra!.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja