Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Scotia

Descrierea jobului - Scotia

In numele partenerilor nostri din UK, cautam urgent Healthcare Assistants / Infirmiere dornice sa lucreze in Aberdeen, Scotia. Salariile se ofera astfel: £7.20/ora pentru persoane fara experienta £9.36/ora daca lucrati in weekend si de sarbatori legale £7.92/ora pentru orice ora lucrata suplimentar £7.56/ora pentru persoanele cu experienta in domeniu £9.83/ora daca lucrati in weekend si de sarbatori legale £8.32/ora pentru orice ora lucrata suplimentar Cazarea este asigurata de angajator si costa £49.35/saptamana (shared double room); Contractele se intocmesc pe perioada nedeterminata iar angajatorul ofera posibilitatea de a lucra ore suplimentare. Se ofera training si uniforme. Preluarea candidatilor de la aeroport de catre angajator. Suport pe toata perioada contractului.

Cerinte

Pentru aceste posturi, trebuie sa cunoasteti limba engleza intrucat interviurile au loc in limba engleza! Experienta in domeniul sanatatii reprezinta avantaj dar nu este obligatorie, intrucat se ofera training (terapeut masaj, infirmier, asistent social, etc.). Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra. Suntem platiti de catre angajatori doar daca dumneavoastra va adaptati perfect si sunteti multumiti cu noul loc de munca.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane